Projektowanie

Projektowanie ogrodów to sztuka tworzenia harmonijnej przestrzeni, która pozwala na cieszenie się naturą oraz odpoczynek w otoczeniu przyrody. W aranżacji przestrzeni stawiamy na niepowtarzalność każdego projektu i indywidualne potrzeby Inwestorów. Każde miejsce ma swój niepowtarzalny charakter i wymaga profesjonalnego podejścia, które pozwoli wykorzystać jego pełny potencjał. Dlatego w projektach uwzględniamy zarówno wymogi funkcjonalne ogrodu, jak i indywidualne oczekiwania jego właścicieli.

Spotkanie

Przed przystąpieniem do projektowania wykonujemy inwentaryzację oraz przeprowadzamy rozmowę z Inwestorami, aby poznać ich oczekiwania i preferencje. 

Projekt

Na podstawie zebranych informacji oraz dostarczonych materiałów, tworzymy koncepcję ukazującą układ funkcjonalno-przestrzenny, który przedstawia możliwości zagospodarowania danego terenu. Po wyborze wstępnej koncepcji, nanoszone są uzgodnione poprawki co pozwalana na przystąpienie do kolejnego etapu pracy – doboru roślin dla całego projektu. Ostateczny projekt zawiera koncepcję zagospodarowania terenu w formie kolorowego rzutu z góry, projektu technicznego nasadzeń roślinnych, schematu nawierzchni, schematu oświetlenia, schematu systemu automatycznego nawadniania, bilansu terenu oraz specyfikacji roślinnej. Na życzenie klienta wykonywane są także wizualizacje ogrodu pozwalające na ukazanie projektowanej przestrzeni.

Realizacja

Po akceptacji projektu możemy przystąpić do przedstawia etapów prac, które pozwolą zrealizować twój wymarzony ogród w najmniejszym szczególe.