pawel_krukiewicz

PAWEŁ KRUKIEWICZ

Swoją przygodę z kształtowaniem krajobrazu rozpocząłem w 2004 roku. Od samego początku kierowała mną potrzeba tworzenia miejsc o wyjątkowym charakterze. Przez wiele lat pracy związanej z projektowaniem i wykonywaniem różnorodnych założeń ogrodniczych, ukształtowałem w sobie poglądy wytyczające ścieżkę, którą obecnie podążam.

Projektowana przeze mnie przestrzeń ma dawać ukojenie duszy i zadziwiać umysł, ma zapraszać i stale zachwycać, ma być na pierwszy rzut oka prosta, ale niebanalna.

Moim celem, a zarazem spełnieniem zawodowym jest kształtowanie niepowtarzalnej przestrzeni publicznej i przydomowej w oparciu o najwyższe standardy i wysoką jakość.

HISTORIA NASZEJ FIRMY

Ogrodowa Pasja powstała wiosną 2006 roku. Tworząc ją od samego początku kierowałem się chęcią i potrzebą dostarczenia klientowi dobrego produktu w formie kompleksowej usługi łączącej wykonanie projektu, poprzez zrealizowanie go, aż po stałą opiekę, dzięki której będę mógł doprowadzić moją wizję do finalnego zamierzonego wyglądu.

Przez lata dobierałem i ukierunkowywałem kadrę pracowniczą oraz tworzyłem standardy, według których obecnie pracujemy. Tworzymy unikatowe projekty, które realizujemy z precyzją i dużą starannością. Zwieńczeniem prac nad wybranymi realizacjami są zaprojektowane i wykonane przez światowej sławy artystów instalacje oraz rzeźby, które miejsca te tworzą wyjątkowymi

ogrodowa_pasja_krasnal